Formularz kontaktowy

Blog agroprawnik.pl tworzony jest przez doświadczonych prawników, którzy od lat świadczą obsługę prawną na rzecz rolników, spółdzielni rolnych, zakładów przetwórstwa spożywczego oraz dystrybutorów żywności. Nasi radcowie prawni i adwokaci dzielą się swoją wiedzą i autorskimi rozwiązaniami.

header-overlay

Blog prawny dla branży rolnej i spożywczej

Twoja prawna ręka w biznesie

Powierz nam swoje sprawy

Rolnictwo i prawo: Aktualności i wskazówki dla przedsiębiorców rolnychKluczowe informacje prawne i porady dotyczące branży rolniczej w jednym miejscu

agroprawnik.plInnowacyjne rozwiązania dla sektora rolnego

Blog agroprawnik.pl tworzony jest przez doświadczonych prawników Turcza Kancelarii Radców Prawnych, którzy od lat świadczą obsługę prawną na rzecz rolników, spółdzielni rolnych, zakładów przetwórstwa spożywczego oraz dystrybutorów żywności. Nasi radcowie prawni i adwokaci dzielą się swoją wiedzą i autorskimi rozwiązaniami właśnie tutaj.

Finanse
i podatki w rolnictwie
Prawo i zarządzenie
gospodarstwem rolnym
Prawo łowieckie
& odszkodowania

turcza.com.plTurcza Kancelaria Radców Prawnych

Bieżąca i kompleksowa obsługa branży rolno-spożywczej pozostaje od samego powstania Kancelarii TURCZA ważnym obszarem specjalizacji. Bogate doświadczenie oparte jest na wieloletniej obsłudze rozpoznawalnych na rynku podmiotów działalność w obszarze produkcji i przetwórstwa żywności oraz dystrybucji, transportu produktów spożywczych i handlu. W skład Zespołu Kancelarii wchodzą prawnicy nie tylko posiadający szerokie kwalifikacje i kompetencje, ale przede wszystkim znający tą problematykę oraz mający wypracowane i sprawdzone know-how.

Posiadamy doświadczenie w zakresie przepisów regulujących produkcję artykułów spożywczych.

Wyróżniamy się praktyką w procesach dotyczących roszczeń związanych z jakością produktów i reklamacjami.

Założyliśmy i obsługujemy jedną z pierwszych w Polsce grup producentów rolnych.

Zapewniamy stałą obsługę prawną dużych firm z branży spożywczej, kilku ubojni, w tym jednej z największych w Polsce.

Zajmujemy się m.in. obrotem nieruchomościami rolnymi, przygotowywaniem umów dzierżawy, odszkodowaniami w związku z ASF i szkodami łowieckimi.

KontaktZadzwoń lub napisz do nas

Turcza Kancelaria Radców Prawnych

ul. Grochowska 56, 60 – 347 Poznań

Telefon: +48 61 666 37 60

Email: kancelaria@turcza.com.pl